Աննա Գրիգորյանը ProfTax – ի թիմին է միացել 2016 թվականին:
Աննա Գրիգորյանը գերազանցությամբ ավարտել է ՀՊՏՀ Ֆինանսական ֆակուլտետը՝ ստանալով բակալավրի աստիճան «Ֆինանսներ» մասնագիտությամբ, այնուհետև Հաշվապահության ուսուցման միջազգային կենտրոնի (IATC) մագիստրատուրայում ստացել է մագիստրոսի աստիճան «Հաշվապահական հաշվառում և աուդիտ» մասնագիտությամբ:
Հաշվապահության ոլորտում իր հմտություններն ու գիտելիքները կատարելագործելու համար հանձնել է «Հայաստանի աուդիտորների և փորձագետ հաշվապահների պալատ» ՀԿ կողմից կազմակերպվող հետևյալ քննությունները. 1.1 Ֆինանսական հաշվառման հիմունքներ և 1.2 Ֆինանսական տեղեկատվություն կառավարման համար:
Աննա Գրիգորյանը 2021թ.-ից նաև ՀՀ ՖՆ կողմից որակավորված գնումների մասնագետ է:
Աննա Գրիգորյանը հաշվապահական և հարկային ծառայություններ է մատուցում ծառայությունների, առևտրի, ներմուծման և արտահանման ոլորտներում գործող կազմակերպություններին:

Anna Grigoryan joined the ProfTax team in 2016.
Anna Grigoryan graduated with honors from the Armenian State University of Economics, Faculty of Finance, receiving a Bachelor’s Degree in “Finance”, and then received a Master’s Degree in “Accounting and Audit” at the International Accountancy Training Center (IATC).
For improving her skills and knowledge in the field of accounting she passed the following exams organized by the “Chamber of Auditors and Expert Accountants of Armenia” NGO:
1.1 Financial Accounting
1.2 Management Accounting
Since 2021 Anna Grigoryan is also a procurement specialist qualified by the Ministry of Finance of the RA.
Anna Grigoryan provides accounting and tax accounting services to organizations operating in the service providing, trade, import and export fields.